اکنون ثبت نام کنید

ورود

فراموشی کلمه عبور

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر کلمه عبور به ایمیل شما ارسال شود.

ارسال پیام

ورود

اکنون ثبت نام کنید

معرفی رشته هوشبری

آشنایی قبل از انتخاب رشته تاثیر بسیار زیادی بر روند موفقیت شما دارد.در این مقاله قصد معرفی رشته هوشبری را داریم تا به شما در انتخاب این رشته کمک کنیم.

هوشبری،صفر تا صد

در رشته هوشبری به شما اموزش و چگونگی استفاده از دستگاه های پیشرفته هوشبری داده می شود. آموزش های دیگر از جمله ارتباط با فردی که نیاز به بیهوشی دارد.اموزش های گفته شده به سه صورت علمی، نظری و کاراموزی به دانشجو ها داده می شود.

تفاوت هوشبری با بیهوشی

هوشبری یکی از رشته های پیراپزشکی است که دارای دوره کارشناسی ۴ ساله است که شغلشان دستیار متخصص بیهوشی در اتاق عمل  است.

رشته بیهوشی برای افرادی است که بعد از گذراندن پزشکی عمومی و شرکت در ازمون تخصصی بیهوشی به تحصیل در دوره رزیدنتی ۴ ساله بپردازند.

گرایش ها

هوشبری در مقطع کارشناسی یک دوره ۴ ساله بدون گرایش است که دانشجویان بعد از اتمام این دوره می توانند در شاخه های اناتومی،پرستاری،فیزیولوژی،مهندسی پزشکی و دیگر شاخه های علوم پزشکی به ادامه تحصیل بپردازند.

کاراموزی و طرح

رشته هوشبری در مقطع کارشناسی دارای کاراموزی است و بعد از فارغ التحصیلی باید به طرح دوساله اجباری بروند

زمان طرح اجباری بسته به نوع منطقه فرق می کند

اصولا طرح اجباری در مناطق محروم است

معرفی رشته هوشبری

بازار کار

یک کارشناس هوشبری می تواند در ریکاوری و اتاق عمل مشغول به فعالیت شود.به صورت کلی در هر مکانی که اتاق عمل وجود داشته باشد،کارشناسان این رشته می توانند فعالیت کنند مانند کلینیک های خصوصی،بیمارستان ها(خصوصی و دولتی).

ایا این رشته متناسب شماست:

اگر روحیات شما با خون و محیط بیمارستان سازگار است و علاقه زیادی به شناخت دارو ها و کار با دستگاه های مختلف دارید و سرعت عمل بالایی هم دارید،این رشته برای شما مناسب است.

پایان معرفی رشته هوشبری

دانش پژوه یک فضای کاملا رایگان برای شما محصلان،مشاوران و اساتید است که می توانید از ان استفاده بهینه کنید.برای دیدن خدمات سایت،به لینک درج شده مراجعه کنید

خدمات سایت

ارسال یک پاسخ