اکنون ثبت نام کنید

ورود

فراموشی کلمه عبور

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر کلمه عبور به ایمیل شما ارسال شود.

ورود

اکنون ثبت نام کنید

متن برای روز معلم – هدیه برای روز معلم چه بگیریم؟

اگر به دنبال متن برای روز معلم هستید، می توانید از متن زیر استفاده کنید و در کلاس درس یا در صبحگاه آن را بخوانید. متن زیر کاملا اختصاصی از گروه دانش پژوه است که خواندن آن برای همه دانش آموزان در صبحگاه یا کلاس درس مجاز است. همچنین در انتهای متن، شعر کوتاه برای روز معلم و هدیه پیشنهادی برای روز معلم را گفته ایم تا بتوانید معلم خود را خوشحال کنید.

اگر دوست داشتید می توانید ما را به همکلاسی های خود یا معلمانتان معرفی کنید تا سهمی در پیشرفت و رشدشان داشته باشید زیرا خدمات ما بسیار کمک کننده برای همه محصلان و معلمان است. راستی می تونید در قسمت نظرات برای ما متن و شعر خودتان را بنویسید

روز معلم مبارک

با احترام به همه معلمان گرامی. به مناسبت روز معلم، با هدف مشترک خود در آموزش و پرورش دانش آموزان، این مقاله را نوشته ایم.

روز معلم، روزی است که باید شخصا به همه معلمان سرزمینم تبریک گفته شود. این یک فرصت مناسب است تا تلاش های مثال زدنی این عزیزان را قدر دانی کنیم. معلمان افرادی هستند که در کنار پدر و مادر، نقش خیلی مهمی در شکل‌ دهی به شخصیت و زندگی فرزندان ما دارند. آن‌ ها با تجربه، دانش، صبر و شخصیتی کامل، سعی در پرورش دانش آموزان خود دارند و سهم معلمان در شکوفایی فرزندان ایران زمین بسیار زیاد است.

معلمان زندگی خود را وقف دانش آموزان و آینده جامعه ایران زمین کرده اند. با تلاش و تعهدشان، سال‌ های زیادی از زندگی خود را صرف آموزش و پرورش به دانش آموزان می کنند. آن‌ ها به دانش آموزان فقط درس نمی دهند بلکه تجربیات و حس های شخصی و تاثیرگذار خودشان را به دانش آموزان منتقل می کنند که این بسیار فوق العاده است و باعث رشد شخصیت دانش آموزان می شود.

چالش های بسیار زیادی در زمینه آموزش و پرورش وجود دارد این درحالی است که معلمان تلاش زیادی برای حل این موضوعات می کنند. چالش هایی مانند کمبود تجهیزات، شرایط آموزشی ضعیف و محدودیت های بودجه که با وجود همه این موارد، آن‌ ها با عشق شغل خود را پیش می برند و نهایت سعی خود را می کنند. به همین خاطر است که معلمان شایسته تقدیر هستند و هرساله از آن ها توسط دانش آموزان و آموزش پرورش و سایر مردم عادی تقدیر و تشکر می شود.

این روز مقدس را به همه معلمان گرامی تبریک می‌گوییم و از تلاش آن ها برای پرورش نسل جوان قدر دانی می کنیم. این معلمان هستند که رویای های بزرگ را در ذهن نسل جدید می کارند و این بذر شروع به رشد می کند و در نهایت میوه می دهد.

در پایان برای همه معلمان گرامی آرزوی سلامتی، شادی و موفقیت در همه جنبه های زندگی آن را دارا هستیم. با تشکر از زحمات شما، امیداریم آینده ای زیبا را برای دانش آموزانی که شما پرورش داده اید شاهد باشیم.

شما بهترین هستید و ما همیشه به شما معلمان افتخار خواهیم کرد. به امید یک جامعه آینده دار و پویا و در سطح جهانی به همراه شما می کوشیم.


متن و جملات زیبا برای تبریک روز معلم

  • شما معلمان، تحفه‌ خداوند به ما دانش آموزان هستید. تلاش بدون وقفه شما در آموزش نسل جوان، با ارزش ترین چیزی است که می‌ توانید به کشور  هدیه کنید. به همین خاطر، این روز، روز شماست. تبریک به شما معلم عزیز.

 

  • در دل های بچه ها امید و پیشرفت همیشه بیشتر می شود، زیرا که به لطف تلاش های شما، سایه عقب ماندگی دور مانده است. معلمان عزیز و بزرگوار، ما به شما مدیون هستیم، روزتان مبارک باد.

 

  • هرگز از زحمات بی مثال شما نمی توانیم تشکر کافی را کنیم. خدمت شما به جامعه، باعث افزایش سطح دانش و امید به آینده‌ ای بهتر در دانش آموزان شده است. این هدیه با ارزش شما به جامعه و سرزمین ایران است.

 

  • روز معلم روزی است که ما باید قدر دان زحمات بی حد و مثال شما باشیم. این روز را به شما از صمیم قلب تبریک می گوییم. انشاالله سایه رزق و رحمت الهی همیشه بالای سر شما باشد.

 

  • به همه معلمان سرزمینم که تمام توان خود را برای تربیت و پرورش نوجوانان سرزمینم می گذراند، این روز را تبریک می گویم. شما معلمان کسانی هستید که باعث رشد یک جامعه می شوید.

شعر برای روز معلم

می توانید در شعر زیر تغییراتی را ایجاد کنید و از این شعر برای روز معلم در مدرسه و در کلاس درس خود استفاده کنید و معلمان خودتان را خوشحال کنید.

بر چشم‌های گریانم

با آرزوی خجسته از جان معلمان

هدیه‌ ای شکیل و خوش‌ رنگ دوخته‌ ام

که همه‌ آن‌ چه برای ما آموخته‌ اند

روزی به کار خودم برسانم.

ای معلم پرشور،

پاینده و پر تلاش،

تبریک می‌ گویم روزت را.

 

همانا دانشگاه دل هر کسی

مدرسه‌ ای است که در آن عاشقانه

یاد گرفته‌ ایم به دنیا نگاهی کنیم

تا به تنها نور روزی که رویاست

بر سر راه رسیدن به آن بتپیم.

 

همانا از تو پرورش دیده‌ ایم

و چشم‌ هایمان با عشق به تو بسته‌ اند

و آرامشی که در دل ماست

از زحمات بی‌ مثال توست.

 

تو ای معلم، برای ما

نهایت دانش ها و توانایی ها را آورده‌ ای

و از تلاش‌ های بدون وقفه تو

به دنیا یاد دادیم که برای یاد گیری

باید هر روز تلاش کنیم.

 

تو ای معلم، هیشه در قلب ما هستی

ارزشمند ترین برگ تاریخ این سرزمین هستی

از تو برای رشد ما تشویق بی‌ مثال دریافت کرده‌ ایم.

 

از همه‌ی اشکال چرک و خاک

مدرسه تمیز و پاک است

و این بخاطر آموزش ها ی توست، روزت مبارک.

شعر برای روز معلم بسیار زیاد است اما اغلب اشعار تکراری و قدیمی هستند، شعر گفته شده بسیار مناسب برای روز معلم است و مانند متن برای روز معلم در اول مقاله اختصاصی است و تابحال جایی نوشته نشده است.

متن کوتاه برای روز معلم

هدیه برای روز معلم چی بگیریم؟

برای روز معلم هدیه های متفاوتی می توان گرفت. بسته به معلم شما که می تواند خانم یا آقا باشد کادو ها نیز می تواند متفاوت باشند. اگر می خواهید یک کادو ماندگار به معلم خود دهید پیش نهاد ما صنایع دستی و بافتنی های مختلف است که در بازار می توانید به سادگی پیدا کنید.

اگر معلم شما خانم باشد می توانید لوازم آرایشی و بهداشتی را برای هدیه انتخاب کنید. ظروف آشپزخانه هم می تواند یک هدیه ارزشمند برای یک خانم معلم باشد.

می توانید معلم خود را به یک شام یا ناهار دعوت کنید و او را خوشحال کنید. می توانید کارت هدیه یا کارت خرید به معلم خود هدیه دهید. یک کتاب با یک امضا می تواند یادگاری عالی برای یک معلم باشد.

از همه بهتر و ارزشمند تر و کم هزینه تر، شاخه گل برای معلم است. معلم شما با یک شاخه گل می تواند بسیار خوشحال شود و از شما بخاطر این هدیه قدر دانی زیادی کند.

مقاله متن برای روز معلم


روز معلم بهانه ای شد تا ما هم هدیه ای به معلمان، دانش آموزان، دانشجویان و مشاوران دهیم. وبسایت دانش پژوه هدیه ای است ارزشمند و رایگان برای همه معلمان و محصلان سرزمینم.

ما این پلتفرم را ایجاد کردیم و گسترش دادیم تا هیچ دانش آموزی برای حل مشکلات درسی و تحصیلی خود نخواهد هزینه گزاف کند. هدف ما این بود که محصلان در هر ساعتی از شبانه روز بتوانند مشکلات خود را حل کنند.

دانش پژوه با این هدف ایجاد شد تا مشاوران و معلمان بتوانند به واسطه علمشان به درامد برسند، به سادگی و آسانی.

همین حالا می خواهم با این خدمات آشنا شوم

ارسال یک پاسخ