اکنون ثبت نام کنید

ورود

فراموشی پسورد

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ورود

اکنون ثبت نام کنید

آموزش تصویری نحوه کار با سایت دانش پژوه

با سلام خدمت تمامی کاربران سایت دانش پژوه.در نظر داریم در این آموزش تصویری و ویدئویی(در اخر مطلب) نحوه کارکرد سایت دانش پژوه(پرسش و پاسخ کنکوری) را برای شما توضیح دهیم.

در سایت دانش پژوه  (پرسش و پاسخ کنکوری) قصد داریم تا میان دانشجویان و کنکوری های سراسر کشور تعامل برقرار کنیم،بدین صورت که دانشجوها و کنکوری های سراسر کشور می توانند سوالات درسی و غیر درسی خود را مطرح کنند تا دوستان دانشجو و یا کنکوری اشان به آنها پاسخ دهند.(پرسش و پاسخ کنکوری و دانشجویی)

قصد داریم که برترین دانشجو ها و دانش آموزان را در یک محیط گرد هم آوریم تا شما را از هرگونه معلم خصوصی جهت رفع اشکال و هرگونه مشاور تحصیلی جهت نظر سنجی در انتخاب رشته و انتخاب واحد بی نیاز کنیم.

مزایای استفاده از وبسایت دانش پژوه:

*به وجود آوردن تمرکز (پرسیدن سوالات درسی و غیر درسی((سوالات مربوط به حاشیه درس مانند انتخاب رشته ،سهمیه ها و …)) و یافتن پاسخ آن سوالات توسط کاربران سایت

*به وجود آوردن اعتماد به نفس(با پاسخ دادن به سوالات دیگران در سایت)

* پرسش و پاسخ ها بایگانی می شوند و افراد زیادی هم که این سوالات را دارند،بعدا به ان بر میخورند و خیلی سریع به بهترین پاسخ می رسند.

* به افرادی که به پرسش ها پاسخ می دهند+ روش های دیگر ،امیتاز تعلق می گیرد و در سایت در جدول ۵نفره جایگاه کسب می کنند که این محبوبیت انها در بین  سراسر کنکوری ها و دانشجوهاست و این محبوبیت باعث می شود بتوانند از روش های مختلف برای خود درامد کسب کنند

*بدون نیاز به دادن هزینه می توانید رفع اشکال درسی انجام دهید

*بدون هزینه برای مشاوره می توانید از دیگر دانشجویان و کنکوری ها مشاوره بگیرید

*مشاور ها می توانند به سوالات پاسخ دهند تا افراد بیشتری  آنها را بشناسند.
(توصیه می شود پروفایل کاربری خود را تکمیل کنند تا افراد کنکوری ،دانشجو،دانش آموز، آنها را بهتر بشناسند)

 

چگونه در سایت تعامل اجتماعی دانشجویان ثبت نام کنیم؟

در تصویر زیر صفحه ورود کاربران به سیستم تعامل اجتماعی دانشجویان را داریم به همراه فرم ثبت نام  که در فرم ثبت نام وارد کردن سن و شماره همراه اختیاری است.

فرم ثبت نام تعامل اجتماعی دانشجویان دانش پژوه

فرم ثبت نام

چگونه پروفایل کاربری خود را ویرایش کنیم؟

بعد از ثبت نام و وارد شدن، به پیشخوان خودتان انتقال داده می شوید(با کلیک روی قسمت ورود کاربران). در قسمت لینک های سریع با انتخاب گزینه پروفایل کاربری به صفحه ویرایش هدایت خواهید شد و آنجا می توانید پروفایل خود را ویرایش کنید و با مراجعه به لینک های سریع می توانید از ویژگی های دیگر سایت بهره مند شوید.

پروفایل کاربری تعامل اجتماعی دانشجویان دانش پژوه

پروفایل کاربری

ویرایش اطلاعات کاربری

در تصویر زیر قسمت ویرایش پروفایل است که می توانید اطلاعات کاربری و شخصی خودتان را در آن ویرایش کنید.لازم به ذکر است برای وارد کردن شبکه های مجازی خود باید اول ادرس سایت شبکه مجازی را وارد کنید و بعد از ان ایدی خود را به ان اضافه کنید مانند فیلد اینستاگرام که در تصویر مشاهده می کنید.

با کلیک بر روی نام کاربری هر شخص در سایت به پروفایل کاربری کاربر منتقل می شوید که می توانید برای آن پیام بفرستید و یا مهارت های آن شخص را ببینید و آن را دنبال کنید.(لطفا بعد از ثبت نام، پروفایل خود را جهت آشنایی بهتر دیگر افراد با خود،کامل کنید)

ویرایش پروفایل تعامل اجتماعی دانشجویان دانش پژوه

ویرایش پروفایل

چگونه سوالات خود را بپرسیم؟

در تصویر زیر قسمت پرسیدن سوال در سایت تعامل اجتماعی دانشجویان  را داریم که بسیار ساده است و شما می توانید پرسش های خود را در دسته بندی درسی و غیر درسی و به صورت سوال و یا نظر سنجی منتشر کنید تا دوستانتان به شما پاسخ دهند.

پرسیدن سوال دانش پژوه و سیستم تعامل اجتماعی دانشجویان

پرسیدن سوال

امتیاز ها و جدول برترین ها

در تصویر زیر بخش امتیاز ها و نشان ها را داریم که می توانید با کلیک بر روی تصویر به بخش امتیاز ها هدایت شوید و یا در هدر سایت ،بخش امتیاز ها را کلیک کنید تا به صفحه مربوطه منتقل شوید.

امتیاز ها تعامل اجتماعی دانشجویان دانش پژوه و پرسش و پاسخ کنکوری

امتیاز ها

هرماه به برترین جدول برترین ها در سایت،جایزه داده خواهد شد.

 

برخی امکانات سایت دانش پژوه

معرفی وبسایت

دانش پژو

کانال تلگرامی ما

 

<<رفتن به صفحه اصلی>>

ارسال یک پاسخ

کدامنیتی برای تغییر کدامنیتی روی تصویر کلیک کنید

جلسه سوم هدفگداری روی سایت قرار گرفتکلیک کنید
+