اکنون ثبت نام کنید

ورود

فراموشی کلمه عبور

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر کلمه عبور به ایمیل شما ارسال شود.

ورود

اکنون ثبت نام کنید

موفقیت تحصیلی: مشاوره کنکور + انتخاب رشته کنکور

ذهن یک دانش آموز از سال اول تحصیل تا سال دوازدهم فقط حول محور یک موضوع می چرخد،موضوع موفقیت در کنکور یا موفقیت در تحصیل که با داشتن یک مشاور کنکور خوب، انتخاب رشته حرفه ای، درس خواندن صحیح، دوستان هم مسیر و داشتن تمرکز و اعتماد به نفس بالا امکان پذیر است.

راه های متفاوتی برای درس خواندن صحیح و پیدا کردن دوستان هم مسیر و مشاوره کنکور است ولی در این مسیر شما باید بهترین ها را انتخاب کنید تا در زمان خود صرفه جویی و از انرژی اتان بهترین استفاده را ببرید.

مشاور کنکور:موفقیت تحصیلی

موضوعاتی که ذهن یک کنکوری را برای موفقیت در کنکور درگیر می کند شامل مشاوره درسی، مشاوره کنکور و پیدا کردن بهترین مشاور کنکور است.همین دغدغه پیدا کردن مشاوره کنکور و موارد دیگر از این دسته باعث می شود تمرکز بسیار زیادی از شما گرفته شود و هزینه هایی کنید که بعدا از آن پشیمان خواهید شد.

در این مقاله قصد داریم از صفر تا صد ماجرا را برای شما تعریف کنیم تا با استفاده از آن، تمرکز، وقت و پول شما به هدر نرود.

بیلبورد های تبلیغاتی

در شهر و مخصوصا در زمان کنکور شاهد بیلبورد ها و پیامک های تبلیغاتی بسیار زیادی از سمت موسسات و یا افرادی که در زمینه موفقیت تحصیلی و یا مشاوره و انتخاب رشته فعالیت می کنند هستید.

و چون نمی خواهید ثمره ۱۲ سال تحصیل و خواندن شبانه روزی برای کنکور شما از بین برود حاضر هستید هزینه هایی را انجام دهید که شما را به موفقیت در کنکور برساند که متاسفانه در اغلب مواقع نتیجه ای را به همراه ندارد.

عامل اصلی موفقیت،تمرکز

سوالاتی که در ذهن وجود دارد اگر به انها پاسخ داده نشود باعث درگیری ذهن و کاهش تمرکز شما می شود پس در زمان تحصیل و یا مطالعه برای کنکور،سوالاتی در ذهن شما وجود دارد،سوالات درسی و یا مربوط به درس(مانند مشاوره و انتخاب رشته و …) اصولا برای پیدا کردن پاسخ این سوالات باید ساعت ها وقت بگذارید و ادم مناسبش را پیدا کنید و از ان بپرسید و در بهترین حالت با پرداخت مبلغی به یک مشاور و یا معلم و استاد، می توانید به پاسخ سوالات خود برسید.

اینستاگرام

مشاور و برنامه ریز های بسیار زیادی در اینستاگرام فعالیت می کنند ولی اغلب انها با فالور های فیک فعالیت می کنند و شما را ترغیب می کنند تا از خدمات مشاوره ای انها استفاده کنید که در بیشتر مواقع افراد برای کمتر هزینه کردن و یا دیدن تبلیغاتشان سراغ مشاوره کنکور همچین افرادی می روند که نتیجه ای جز عقب افتادن برای شما در بر ندارد.

کلاس خصوصی

افرادی هستند در بستر اینترنت یا به صورت اموزشگاه های حضوری فعالیت می کنند و کلاس خصوصی برای مدرسه و کنکور برگذار می کنند.اصولا این اموزشگاه ها و افراد از شما هزینه های زیادی دریافت می کنند و مکن است شما به نتیجه دلخواه هم نرسید.

موارد ذکر شده در بالا برای تمامی افراد و موسسات نیست و صد البته موسسات و افرادی هستند که با دانش کافی و صداقت کامل در خدمت شما هستند و در قبال هزینه های شما به شما کمک شایانی خواهند کرد

راهکار این مسائل چیست؟

محصل ها و کنکوری ها، یک فضا را فرض کنید که در آن مشاور ها و اساتیدی وجود دارند که به سوالات شما پاسخ می دهند.

اساتید و مشاوران،فضایی را تجسم کنید که در آن دانش اموزان و کنکوری هایی هستند که با پاسخ دادن به سوالاتشان باعث اشنایی بیشتر این گروه از افراد با شما می شود.پس هم افراد به پاسخ سوالاتشان می رسند و هم شما می توانید فعالیتی داشته باشید که نتایج خوبی را برای شما خواهد داشت.

این مزایا عبارتند از:
  • برای محصل ها،کنکوری ها و دانشجوها

رفع اشکال درسی به صورت کاملا رایگان در سایت(اساتید و معلمانی که به صورت داوطلبانه به سوالات شما پاسخ می دهند)

آشنایی با افرادی که در شرایط مشابه شما هستند که می توانید با انها ارتباط برقرار کنید و به یکدیگر کمک کنید.

اشنایی با افرادی که راه شما را قبلا رفته اند و در پایه های تحصیلی بالاتر از شما هستند که می توانید به انها در سایت پیام دهید تا شما را راهنمایی کنند که بتوانید در مسیر درست قدم بردارید.

گرفتن مشاوره از مشاوران موجود در سایت که به صورت داوطلبانه حاضر به پاسخگویی به شما هستند.

  • برای مشاوران و اساتید و معلمان

با پاسخ دادن به سوالات دیگران در سایت،امتیاز کسب می کنید و در جدول برترین ها نمایش داده می شوید که این بالا بودن در جدول باعث اشنا شدن تعداد زیادی محصل و کنکوری با شما می شود که می توانید از این محبوبیت و اشنایی،کسب درامد کنید.

با گسترش روز افزون سایت دانش پژوه،این فعالیت ها در سایت برای شما مشاوران و اساتید به عنوان رزومه کاری لحاظ می شود که مدیران شرکت ها با مراجعه به سایت و دیدن رزومه و فعالیت شما در استخدام شما در شرکتشان از ان استفاده خواهند کرد.

امکانات سایت:

ساخت پروفایل شخصی مانند اینستاگرام

قابلیت چت شخصی با دیگر کاربران

دنبال کردن افراد و پرسش ها در سایت

دنبال کردن کاربران در سایت(با دنبال کردن یک کاربر،فعالیت ان کاربر برای شما ایمیل می شود و یا در بخش ناتفیکیشن(اعلان)سایت برای شما نمایش داده می شود)

انتخاب پاسخ به عنوان بهترین پاسخ برای هر سوال(باعث دیده شدن بیشتر شما به عنوان پاسخ دهنده می شود و پاسخ شما پین می شود)

امکان پین کردن سوال در صفحه اول(در صورت مهم بودن سوال)

انتخاب رشته:

انتخاب رشته کنکور یک سری اصول ثابت دارد که با یادگیری ان می توانید خودتان اینکار را انجام دهید ولی همبشه برای اطمینان بیشتر،کار را به دست کاردان بسپارید.

تا الان با خدمات سایت دانش پژوه اشنا شدید و می توانید بدون هزینه یا با هزینه بسیار کم مشاوران و افرادی کاربلد را پیدا کنید و از انها و تجربه اشان کمک بگیرید تا بتوانید بهترین انتخاب رشته ممکن را انجام دهید.

همچنین می توانید از دانشجویانی که در دانشگاه های مختلف تحصیل می کنند سوال بپرسید و در مورد دانشگاهشان اطلاعات بیشتری کسب کنید.

چگونه اینکار را انجام دهیم؟

با مراجعه به پروفایل افراد و پیام دادن به این افراد می توانید با انها ارتباط برقرار کنید(پیام شخصی در سایت)

این ارتباطات به شما کمک شایانی در شناخت دانشگاه،نوع انتخاب رشته نسبت به سال های قبل و ارتباط با افراد جدید در یک دانشگاه قبل از ورود به ان دانشگاه می کند!

جمع بندی:

همه افراد خواهان موفقیت در تحصیل هستند و رسیدن به این موفقیت نیازمند داشتن استراتژی است.اگر بدون راهنما وارد یک مسیر شوید،به پایان رساندن ان برای شما مشکل خواهد بود چونکه نقشه مسیر را بلد نیستید. نقشه های زیادی برای مسیر موفقیت در تحصیل و کنکور وجود دارد که برخی گران و برخی اشتباه هستند و نتیجه تضمین شده ندارند.

راهنمای نقشه در سال کنکور، مشاوران،معلمان،اساتید و دوستان هم مسیر شما هستند که باید به بهترین نحو انتخاب شوند.برای انتخاب این راهنماها راه های گسترده ای وجود دارد ولی بهترین راه اعتماد کردن به افرادی است که نتیجه گرفته اند.

افرادی که نتیجه گرفته اند و مسیر را بلد هستند در سایت دانش پژوه فعالیت می کنند و شما بر طبق فعالیتشان می توانید انها را انتخاب کنید و به انها در طول مسیر به عنوان راهنما اعتماد کنید.

وبسایت دانش پژوه بر پایه پرسش و پاسخ و تعامل میان شما است که این امکان را برقرار می کند تا دو گروه راهنما و رونده مسیر همدیگر را بشناسند و در مسیر با هم همراه شوند تا هر دو گروه بتوانند به خواسته اشان برسند.

مشاوره کنکور و مشاور کنکور جهت موفقیت در کنکور و انتخاب رشته کنکور

تعامل و کمک کردن برای موفقیت

چرا شما مسئول معرفی دانش پژوه به دیگران هستید؟

معرفی سایت دانش پژوه به معلمان و مشاوران و دوستان خود کمک می کند تا افرادی با کیفیت بالا که خواهان موفقیت و کمک به دیگران هستند در این سایت دور هم جمع شده و در مسیر موفقیت همراه دیگران باشند. این فضا برای شما فراهم شده تا از این خدمات ارزشمند استفاده کنید و نتیجه مطلوب خود را بگیرید چونکه نتیجه گرفتن افراد از این راهنما ها(مشاوران و معمان) باعث می شود افراد بیشتری به این افراد توجه و اعتماد کنند و این مسیر را بروند و موفق شوند.

دانش پژوه از هزینه های سنگین برای موفقیت تحصیلی جلوگیری می کند و این امکان را به هر دانش اموزی می دهد تا بدون هزینه و یا با هزینه کم بهترین راهنما ها (معلمان و مشاران و افراد با تجربه) را پیدا کند تا بتواند با وجود همه تضادها به موفقیت دست پیدا کند و به بقیه هم در این مسیر به عنوان یک فرد نتیجه گرفته و با تجربه کمک کند.

چگونه از خدمات دانش پژوه استفاده کنم؟

برای استفاده از خدمات سایت به آموزش تصویری که در لینک زیر قرار دارد مراجعه فرمایید

اموزش تصویری کار با سایت

ارسال یک پاسخ

6 گام تا اوج گرفتن فاصله داریبیا ببین چه خبره!!
+