اکنون ثبت نام کنید

ورود

فراموشی کلمه عبور

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر کلمه عبور به ایمیل شما ارسال شود.

ورود

اکنون ثبت نام کنید

آموزش تصویری دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری |دانش پژوه

از مهم ترین کاری که یک کنکوری باید انجام دهد، دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری است. اکثر کنکوری ها نگران این هستند که نتوانند اینکار ار انجام دهند.دریافت این کارت بسیار ساده است و نیاز به انجام هیچ کار سختی نیست و نیاز نیست که فردی ماهر برای شما انجامش دهد.با اموزش تصویری و ویدئویی دریافت کارت ورود به جلسه در این مقاله می توانید در طی سه مرحله کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنید.

کارت ورود به جلسه چیست؟

برای اینکه در روز کنکور بتوانید در سرجلسه امتحان بدون دردسر و با هویت مشخص حضور پیدا کنید، باید کارت ورود به جلسه داشته باشید. کارت ورود به جلسه شامل شماره داوطلبی و مشخصات هویتی شما و عکس شماست تا ثابت کند که شما با هویت فرد دیگری وارد جلسه امتحان نشده اید.

اصولا اصلی ترین هدف کارت ورود به جلسه، جلوگیری از تقلب است. اگر در روز کنکور این کارت همراه شما نباشد از ورود شما به جلسه امتحانی جلوگیری خواهد شد.

چگونه این کارت را بگیریم؟

چه کنکور سراسری شرکت کرده باشید چه کنکور ارشد، تفاوتی ندارد. تمامی کارت های ورود به جلسه در سایت سازمان سنجش به سادگی قابل دریافت است.

در ادامه در قابل یک آموزش تصویری و یک آموزش ویدئویی به شما روش دریافت کارت ورود به جلسه را آموزش خواهیم داد. با این دو روش دیگر نیاز به مراجعه به کافی نت یا دیگر مراکز برای دریافت کارت ورود به جلسه را ندارید.

آموزش تصویری دریافت کارت ورود به جلسه

در مرحله اول باید وارد سایت سازمان سنجش شوید.برای اینکار سرچ کنید سایت سازمان سنجش.سپس وارد سایت مورد نظر شوید.

طبق تصویر زیر بر روی بخش سراسری کلیک کنید تا وارد اطلاعیه های کنکور سراسری شوید.

 

دریافت کارت ورود به جلسه کنکور

اموزش دریافت کارت ورود به جلسه کنکور

 

همانطور که در تصویر زیر می بینید وارد صفحه ای جدید شدید که باید با کلیک کردن بر روی کارت شرکت در آزمون سراسری وارد صفحه دریافت شوید.

دریافت کارت ورود به جلسه

 

در صفحه جدید، مطابق عکس زیر با چهار روش برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری مواجه هستید. یکی از روش ها را انتخاب کنید و اطلاعات مربوط به آن را پر کنید تا بتوانید به کارت ورود به جلسه خود دسترسی پیدا کنید.

 

اموزش دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری

 

بعد از دسترسی به کارت ورود به جلسه خود باید آن را پرینت بگیرید. باید در روز کنکور همراه خود داشته باشید تا بتوانید مجوز ورود به جلسه کنکور را از مراقبان جلسه بگیرید.

همانطور که مشاهده کردید دریافت کارت ورود به جلسه در سه مرحله به سادگی امکانپذیر است. اما اگر با استفاده از آموزش تصویری نتوانستید به خوبی درک کنید، آموزش ویدئویی نیز برای شما ایجاد کرده ایم تا به راحتی بتوانید این مسیر را طی کنید.

آموزش ویدئویی دریافت کارت ورود به جلسه

در این آموزش در سی ثانیه به شما نحوه دریافت کارت ورود به جلسه را به شما یاد خواهیم داد. ویدئو را با دقت نگاه کنید.

 

همانطور که مشاهده کردید دریافت کارت ورود به جلسه بسیار ساده است و پیچیدگی خاصی ندارد. فقط کافی است طبق این دو آموزش پیش روید و کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنید.

سوالات متداول

اگر کارت ورود به جلسه نداشته باشم چه می شود؟

اگر در روز کنکور کارت ورود به جلسه خود را نشان ندهید به هیچ عنوان اجازه ورود شما را به جلسه آزمون نمی دهند.در روز آزمون به شما سنجاق می دهند تا کارت خود را به سینه خود آویزان کنید تا برای مراقبان قابل روئیت باشد.

آیا کارت ورود به جلسه برای دریافت نتیجه کنکور نیز نیاز است؟

بر روی کارت ورود به جلسه فقط شماره داوطلبی و نام شما+عکس شما درج شده است.برای دریافت نتیجه کنکور نیاز به داشتن کارت ورود به جلسه نیستید و فقط شماره داوطلبی برای دیدن نتیجه کنکور خود در سایت سنجش را نیاز دارید.پس بعد از کنکور می توانید کارت ورود به جلسه خود را دور بیندازید.

اگر شماره داوطلبی و شماره پرونده نداشته باشم چگونه کارتم را از سایت دریافت کنم؟

با وارد شدن به بخش سیستم پاسخگویی. (بخش سمت چپ در صفحه اصلی سایت سنجش) مراجعه کنید و روی گزینه ارسال درخواست کلیک کنید تا سیستم ارسال درخواست برای شما باز شود سپس درخواست خود را مطرح کنید.

دومین راه برای دریافت این اطلاعات، تماس با شماره سازمان سنجش است. برای دسترسی به این شماره در قسمت پایین سایت سنجش به بخش تماس با ما مراجعه کنید و با شماره موجود در آن صفحه تماس بگیرید تا اطلاعات مورد نیاز را به شما دهند.

اگر در کارت ورود به جلسه ام مغایرت هویتی وجود داشت چه کار کنم؟

اگر کارت خود را دریافت کردید و مغایرتی در کارت دیدید باید به بخش رفع نقض مراجعه کنید. برای اینکار نیازمند به دو قطعه عکس و کارت ملی خود هستید. حتما و حتما کارت دریافتی خود را با دقت مشاهده و بررسی کنید که ایرادی در آن وجود نداشته باشد زیرا در روز کنکور فرصتی برای اشتباه این مغایرات نخواهد بود و از ورود شما به جلسه آزمون ممانعت به عمل می آید.

جمع بندی

کارت ورود به جلسه هویت شما را برای مراقبان تایید می کند. اگر این کارت همراه شما نباشد مراقبان برای جلوگیری از تقلب در کنکور اجازه ورود شما و شرکت در ازمون را نمی دهند.

پس نباید ریسک کنید و بدون کارت به سر جلسه بروید. دریافت کارت ورود به جلسه بسیار ساده و آسان است. می توانید طبق آموزش های ما جلو بروید و به سادگی کارت خود را دریافت کنید.

کارت ورود به جلسه ده روز قبل از کنکور در سایت سازمان سنجش در دسترس است تا شما ان را تهیه کنید و اگر مغایرتی در آن دیدید مراجعه کنید و آن را اصلاح کنید. پس سعی کنید در همان روز اول کارت خود را دریافت کنید و آن را چک کنید که اگر مشکلی در آن بود خیلی سریع برای اصلاح آن اقدام کنید.


دانش پژوه فضایی ارزشمند برای محصلان و کنکوری هاست. بهترین فضا برای کنکوری ها فضاییست که بتوانند مشکلات تحصیلی و درسی خود را در آن مطرح کنند تا به سادگی حل شوند.

فضایی آماده برای رشد شغلی و کاری مشاوران و معلمان، مشاوران و معلمانی که مشتاق اند تا به مشکلات کنکوری ها و دانش آموزان پاسخ دهند.

مزایای پاسخ دهی به سوالات در سایت دانش پژوه بسیار زیاد است و تمامی خدمات رایگان هستند

همین حالا از این خدمات بیشتر آگاه شو

ارسال یک پاسخ

6 گام تا اوج گرفتن فاصله داریبیا ببین چه خبره!!
+