اکنون ثبت نام کنید

ورود

فراموشی کلمه عبور

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر کلمه عبور به ایمیل شما ارسال شود.

ورود

اکنون ثبت نام کنید

کارنامه سلامت دانشگاه فرهنگیان چیست؟

کارنامه سلامت دانشگاه فرهنگیان اولین قدمی است که بعد از قبولی نهایی در دانشگاه فرهنگیان باید انجام دهید. این مورد به صورت اینترنتی و در سامانه مشخص شده انجام می شود و نیاز به هیچ مراجعه حضوری نخواهد بود. در ادامه به بررسی این موضوع پرداخته ایم و موارد مهم را مورد بررسی قرار داده ایم

کارنامه سلامت دانشگاه فرهنگیان

از مهم ترین موارد بعد از قبولی نهایی دانشجویان در دانشگاه فرهنگیان، بررسی وضعیت سلامت جسمانی و روانی دانشجویان است. به همین دلیل موضوعی تحت عنوان کارنامه سلامت فرهنگیان ایجاد شد تا این موضوع حل شود.

بنابراین کارنامه سلامت فرهنگیان یک موضوع ضروری است که دانشجویان موظف هستند آن را تکمیل کنند و تحویل دهند تا مورد بررسی قرار گیرند.

هدف از کارنامه سلامت این است که بر سلامت دانشجویان نظارت شود. هدف، بررسی سلامت جسمی و روحی دانشجویان است.

اگر مشکل حاد داشته باشیم چه می شود؟

برای اینکه بتوانید در شغل معلمی فعالیت کنید باید سلامت روحی و جسمانی مورد نیاز را داشته باشید. برخی بیماری ها برای دانشگاه فرهنگیان حساس است. مواردی مانند بیماری های ژنتیکی، لکنت زبان، بیماری های روانی و موارد مشابه که باعث می شوند نتوانید در شغل خود خوب عمل کنید.

بنابراین اگر مشکل غیرقابل حل داشته باشید نمی توانید وارد این شغل شوید. اما اگر مشکل شما قابل حل باشد مشکلی برای شما ایجاد نخواهد شد و می توانید به بهبودی برسید و وارد شغل معلمی شوید و مشغول به کار شوید.

نحوه تکمیل کارنامه سلامت فرهنگیان

برای تکمیل کارنامه سلامت دانشگاه فرهنگیان کار پیچیده ای پیش روی شما نیست. فقط کافی است وارد سایت مورد نظر شوید و موارد خواسته شده را با صداقت کامل تکمیل کنید.

نحوه تکمیل کارنامه سلامت فرهنگیان

از طریق دکمه زیر وارد سایت مورد نظر شوید، و در بالای صفحه دکمه ورود را بزنید. برای اینکه وارد ناحیه کاربری خود شوید باید نام کاربری و رمز عبور داشته باشید.

سایت تکمیل کارنامه

نام کاربری شما اصولا کد ملی شما است در غیر اینصورت شماره دانشجویی خود را وارد کنید. در فرم ورود رمز عبور نوشته شده است و به صورت پیش فرض رمز عبور همه یکسان است(۱۲۳۴۵۶). بعد از اینکه وارد سامانه شدید، از شما درخواست می شود که رمز عبور خود را تغییر دهید.

بعد از اینکه با موفقیت وارد ناحیه کاربری خود شدید باید وارد بخش کارنامه سلامت شوید و دو فرم سلامت جسمی و روانی را پر کنید.

سعی کنید موارد خواسته شده را با صداقت پر کنید تا در آینده به مشکل برنخورید

نمی توانم به تنهایی فرم ها را تکمیل کنم، چه باید کرد؟

اگر نمی توانید به تنهایی وارد سایت شوید و فرم ها را پر کنید، می توانید به کافی نت نزدیک محل زندگی خود مراجعه کنید تا اینکار را برای شما انجام دهند.

توجه داشته باشید که اینکار با دقت توسط اپراتور کافی نت انجام شود زیرا پر کردن موارد موجود در فرم بسیار مهم است و اگر اشتباه پر شوند ممکن است برای شما دردسر ایجاد کند.

خبر خوب این است که وارد شدن به سایت و پرکردن و فرم مربوطه بسیار ساده است و پیچیدگی خاصی ندارد. بنابراین خودتان می توانید به سادگی و حتی با یک گوشی موبایل اینکار را انجام دهید.

سوالات پرتکرار

آیا پر کردن فرم کارنامه سلامت دانشگاه فرهنگیان مهم است؟

بله پر کردن این فرم به صورت صحیح، بسیار مهم است. به محض اینکه قبول نهایی شوید در دانشگاه فرهنگیان، باید وارد سیستم شوید و کارنامه سلامت دانشگاه فرهنگیان را پر کنید. در صورتی که اینکار را انجام ندهید به ضرر خودتان است و ممکن است مشکلاتی برای شما ایجاد شود.

اگر بیماری خاص داشته باشیم چه باید کرد؟

بیماری خاص حالت های متفاوتی را دارند. اگر بیماری شما غیر قابل درمان باشد و برای آموزش و پروش خط قرمز باشد، از تحصیل شما ممانعت به عمل می آید. اگر بیماری شما قابل درمان باشد و مشکلی وجود نداشته باشد، سخت گیری نمی شود.

هدف از پر کردن این فرم چیست؟

بسیار ساده است، هدف بررسی سلامت جسمی و روحی دانشجویان است. اگر مشکلی وجود داشته باشد برای مسئولان مشخص می شود و می توانند مشکلات را بررسی و مرتفع کنند. بعد از آمدن کووید، این موضوع مهم تر شد و سخت گیری های بیشتری بر روی پر کردن این فرم صورت گرفت.

بنابراین هدف اصلی، بررسی سلامت دانشجویان است

جمع بندی

کارنامه سلامت دانشگاه فرهنگیان با هدف بررسی سلامت دانشجویان ایجاد شده است. بعد از اینکه دانشجویان تایید شدند و توانستند وارد دانشگاه فرهنگیان شوند موظف هستند که این فرم را پر کنند تا وضعیت جسمی و روحی آن ها مورد بررسی قرار گیرند.

موضوع پیچیده ای روبروی شما نیست و فقط کافی است با صداقت دو فرم مربوط به سلامت روحی و جسمی را پر کنید و آن را ارسال کنید. پر کردن این فرم به صورت الکترونیکی و با کامپیوتر ممکن است. برای پر کردن فرم نیاز به مراجعه حضوری نیست.


وبسایت دانش پژوه تاسیس شد تا کار برای دانش آموزان و کنکوری ها تا حد ممکن ساده و آسان شود. هدف ما این بود که هر دانش آموزی در هر نقطه ای از کشور بتواند مشکلات تحصیلی و درسی خود را به سادگی حل کند.

هدف ما معرفی کردن مشاوران و معلمان با سواد و با علمی است که نیاز به دیده شدن دارند. دانش پژوه سکوی پرتابی است برای مشاوران و معلمان مشتاق.

همه خدمات به صورت رایگان و ۲۴ ساعته در اختیار شما است😎

آشنایی با خدمات ما

ارسال یک پاسخ

6 گام تا اوج گرفتن فاصله داریبیا ببین چه خبره!!
+