اکنون ثبت نام کنید

ورود

فراموشی کلمه عبور

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر کلمه عبور به ایمیل شما ارسال شود.

ورود

اکنون ثبت نام کنید

مشاور کنکور

هدف اصلی مقاله مشاور کنکور، آموزش به شما برای تبدیل شدن به یک حرفه ای برای دادن یک مشاوره آنلاین با کیفیت است.همچنین به معلمان و اساتید قول می دهیم با خواندن این مقاله و عمل کردن به آن تبدیل به یک معلم خصوصی درجه یک شوند.پس با ما همراه باشید تا به پاسخ سوال چگونه مشاور شویم و به درامد برسیم، برسید.

همچنین خواندن این مقاله برای تمامی دانش آموزان، کنکوری ها و دانشجویان نیز توصیه می شود.با ما همراه باشید تا علت این موضوع را متوجه شوید.

شروع حرفه مشاور کنکور

برای شروع هر حرفه باید در زمینه های عمومی و تخصصی آن رشته شروع به تحقیق و کسب اطلاعات کنیم.آشنایی نسبی با یک رشته و ادامه دادن در آن باعث کسب تجربه بیشتر در شما می شود که این امر باعث می شود شما به یک فرد نیمه حرفه ای تبدیل شوید.

سرمایه گذاری روی خود

برای کسب تجربه و بالابردن آگاهی تخصصی در مشاوره نیازمند سرمایه گذاری کردن روی خودتان هستید.این سرمایه گذاری می تواند به صورت مالی، زمانی و موارد دیگری باشد که بسته به زمینه مشاوره دهی شما می تواند متفاوت باشد.

حرفه ای شدن در مشاوره

بعد از کسب مهارت و کار کردن روی شغل خود شما به یک مشاور کنکور حرفه ای تبدیل خواهید شد.اما این پایان ماجرا نیست و حالا باید تخصص خود را به اشتراک بگذارید.تا اینجا بخشی از مسیر را گذرانده اید اما بخش مهم تر، ادامه دادن در این مسیر است که باعث ایجاد شهرت و کسب درامد برای شما می شود.

خدمات دانش پژوه، سکوی پرتاب شما

اول از همه به توضیح جزئی راجب سایت دانش پژوه می پردازیم.

این سایت بر پایه پرسش و پاسخ شکل گرفته است، سایتی که از روز اول در حال پیشرفت و بهبود خدمات خود بوده است.در اینجا دو گروه وجود دارد، گروه محصلان و کنکوری ها و گروه مشاوران و معلم ها.قرار است که این دو گروه با هم آشنا شوند و با کمک کردن به یکدیگر باعث پیشرفت در زمینه های آموزشی و بالا بردن کیفیت تحصیل و مشاوره شوند.

چگونه این خدمات من را به شهرت می رساند؟

هر محصل و کنکوری می تواند سوالاتش را بپرسد( سوالات درسی و مرتبط با حاشیه درس). و هر پاسخ دهنده ای هم می تواند به این سوالات پاسخ دهد.

حالا فرض کنید شما یک مشاور متخصص هستید که می توانید به اکثر سوالات پاسخ دهید، یک پاسخ عالی و کارامد که مشکل فرد محصل را حل می کند.آیا این کار باعث آشنایی افراد بسیار زیادی با شما نمی شود؟

علاوه بر این در سایت یک جدول امتیاز و رقابت نیز وجود دارد که فعالیت شما، جایگاه شما را در آن مشخص می کند.

کسب درامد از مشاوره

حالا که به سوالات سایت پاسخ می دهید و افراد از شما راضی هستند و با دیگر مشاوران نیز در رقابت هستید و البته در صدر جدول برترین ها نیز هستید، افراد زیادی شما و کیفیت کار شما را می بینند.

این کیفیت بالای کار باعث می شود افراد از شما به عنوان مشاور کنکور، وقت مشاوره بگیرند.این وقت مشاوره می تواند از لحاظ مالی شما را به یک درامد بسیار بالا برساند.پس دیگر وقت خودتان را در اینستاگرام و با فالور های فیک هدر ندهید.

همین حالا با یک کلیک از این خدمات استفاده کن

من یک معلمم، آیا من هم می توانم؟

نیاز به تدریس برای هر فرد از اول دبستان تا سال آخر دانشجوی دکتری حس می شود.پس چه معلم اول دبستان باشید و چه استاد دکتری یک رشته باشید، می توانید از سایت دانش پژوه استفاده کنید و کسب درامد کنید.(همچنین می توانید پیشرفت بسیاری کنید که دانش آموزان از شما به عنوان یک معلم خصوصی استفاده کنند).

چگونه اینکار شدنی است؟

دانش آموزان، کنکوری ها و دانشجویان بسیار زیادی هستند که سوالات درسی زیادی دارند که مایل اند در سایت دانش پژوه بپرسند.

این سوالات باید توسط شما معلمان و اساتید پاسخ داده شود.با پاسخ دادن به این سوالات و نتیجه گرفتن محصلان از پاسخ شما، باعث می شود افراد بیشتری خواهان استفاده از تخصص و مهارت شما در تدریس و پاسخ به سوالاتشان شوند.

خدماتی که در سایت ارائه می شود کاملا رایگان است ولی شما می توانید با فعالیت مثبت در سایت و دیده شدن، در خارج از سایت به عنوان معلم خصوصی فعالیت کنید.

هرچه بیشتر به سوالات پاسخ دهید(پاسخ با کیفیت)امتیاز بیشتری می گیرید و پروفایل شما در جدول برترین ها در صفحه اول سایت به درجه بالاتری می رسد و با این اتفاق، محبوبیت و شناخت شما میان محصلان سراسر کشور بیشتر خواهد شد.

بعد از شناخته شدن

اکنون شما یک فرد مطرح هستید که افراد بسیاری خواهان استفاده از علم شما هستند.پس افراد می توانند از طریق پروفایلتان با شما در ارتباط باشند و از شما درخواست کلاس خصوصی به صورت مجازی و یا حضوری داشته باشند.(تبدیل شدن به یک معلم خصوصی خارج از سایت)


جمع بندی

وبسایت دانش پژوه متشکل از دو بخش پرسش و پاسخ است که به معرفی دقیق آن می پردازیم:

  • پرسش

پرسش در سایت عمدتا توسط دانش آموزان، کنکوری ها و دانشجویان صورت می گیرد. اما ممکن است شما یک معلم و یا استاد باشید ولی در زمینه های مختلف درسی که به آن مسلط نیستید سوال داشته باشید.پس هر فردی که سوال داشته باشد در زمینه درسی و مرتبط با حاشیه درس، می تواند سوالش را بپرسد.

  • پاسخ

در بخش پاسخ فقط افرادی که تخصص دارند و یا جواب سوالات را بلد هستند می توانند به سوالات پاسخ دهند.به این علت که اگر شما به سوالی پاسخ اشتباه دهید، امتیاز منفی از سوی سوال کننده و کاربران دریافت می کنید که باعث می شود نتوانید به خوبی دیده شوید.

در نتیجه بخش پاسخ برای مشاوران، معلمان، اساتید و دانشجویانی است که می توانند پاسخ با کیفیتی به سوالات دهند.

امکانات پیشرفته

ما در دانش پژوه یک فضای بی نقص و کامل را برای تمامی محصلان و اساتید و مشاوران فراهم کرده ایم تا از هر سایت و شبکه مجازی بی نیاز باشید و بتوانید به صورت آنلاین و سریع به پاسخ سوال خودتان برسید و مشاوره آنلاین بدون هزینه بگیرید.

برخی امکانات سایت
  • مشاهده آمار کاربران

با مراجعه به پروفایل هر کاربر می توانید آمار آن فرد را مشاهده کنید.آماری مانند سوال های پرسیده شده، پاسخ های داده شده و دیگر موارد.البته شما می توانید پروفایل خودتان را قفل کنید تا افراد نتوانند آمار شما را ببینند.

  •  امکان ارسال پیام خصوصی

هر فرد با داشتن حساب کاربری در سایت، می تواند به پروفایل کاربر مورد نظر خود برود و به آن پیام خصوصی دهد.

  • امکان دنبال کردن پرسش ها

با فالو کردن پرسش های دیگران، تمامی پاسخ های آن پرسش و تغییرات آن برای شما ایمیل می شود.

  • امکان دنبال کردن کاربران سایت

با این کار تمامی فعالیت ها از جمله پرسش ها و پاسخ های فرد دنبال شده برای شما ایمیل می شود.

  • پرسش خصوصی از کاربر دلخواه

با مراجعه به پروفایل شخصی هر فرد، می توانید سوالتان را به صورت خصوصی از آن بپرسید.

  • انتخاب پاسخ به عنوان برترین پاسخ

فردی که سوالی را پرسیده می تواند از بین پاسخ های ارسال شده به پرسش خود، یک پاسخ را به عنوان بهترین پاسخ انتخاب کند.به بهترین پاسخ، امتیاز مثبت تعلق می گیرد.

معلم خصوصی مشاوره آنلاین و مشاور کنکور

  • امکان ایجاد پروفایل شخصی بدون محدودیت

هر فرد می نواند در سایت ثبت نام کند و حساب کاربری خود را بدون هیچ محدودیتی تکمیل کند.(بدون حذف شماره موبایل و یا راهای ارتباطی دیگری که خارج از سایت وجود دارد).

برای یک مشاور کنکور شدن و یا معلم خصوصی خوب شدن می توانید از این خدمات ارزنده و رایگان استفاده کنید.

 

جهت شروع کار با سایت و استفاده از این خدمات، به بخش زیر بروید.

می خواهم همین الان شروع کنم

ارسال یک پاسخ

6 گام تا اوج گرفتن فاصله داریبیا ببین چه خبره!!
+